Wie is wie?

Beatrijs Hollebosch: directeur cultuur

09 218 27 30 - beatrijs.hollebosch@eeklo.be

Joke Willems: stafmedewerker jeugd-, familie- en schoolprogrammatie

09 218 27 36 - joke.willems@eeklo.be

(foto volgt)

Tom Heynssens: stafmedewerker avondprogrammatie

- tom.heynssens@eeklo.be 

Hidde Haelman - stafmedewerker culturele publiekswerking

09 218 27 31 - hidde.haelman@eeklo.be 

Evelien Ragaert: communicatie, facturatie, avondkassa

09 218 27 37 - evelien.ragaert@eeklo.be

Johanna De Craemer: zaalhuur, ticketverkoop, avondkassa

09 218 27 38 - johanna.decraemer@eeklo.be

Ingrid Coppens: logistiek assistent

09 218 27 35 - ingrid.coppens@eeklo.be

Debbie Savels: logistiek medewerker

Paul Van Maldeghem: ticketverkoop, avondkassa

Koen Debbaut: hoofd theatertechniek

09 218 27 45 - techniek@cultuurhuisherbakker.be

St├ęphane Vernimmen: theatertechniek

09 218 27 43 - techniek@cultuurhuisherbakker.be

Jonathan Goethals: theatertechniek

techniek@cultuurhuisherbakker.be

Leden adviesraad van bibliotheek en Cultuurhuis Herbakker 

Schepen van cultuur: Danny Plaetinck

Voorzitters: Marc Van Hulle en Hilde Wille

Ondervoorzitters: Jan Van Streydonck en Rita Haegeman

Piet Baeke, Rita Bassier, Katrien Brinckman, Veerle Buyck, Vic Bruggeman, Werner Cherlet, Luc De Backer, Eddy De Baets, Mireille De Baets, Johan De Baere, Geert Faes, Elisabeth Jansen, Hille Jansen, Carlos Lippens, Kristof Ryckaert, Dirk Staelens, Frida Vanhauwenhuyse, Huguette Van den Fonteyne, Johan Van Hyfte